Huxley Nice Agency

Huxley Nice Agency

Bratislava

Acesse o site

Acesse o site da agência para saber como eles podem ajudar a elevar o nível das suas estratégias de marketing e vendas.

Contate o parceiro

Sobre Huxley Nice Agency

V Huxley Nice Agency sme veľmi hrdí, že sme sa stali prvým slovenským partnerom HubSpotu. Služby, ktoré tvoria inbound marketing sme poskytovali už niekoľko rokov, no až v spolupráci s HubSpotom sme našli ten strategický a komplexný pohľad s aplikáciami, ktoré umožnia množstvo marketingových a obchodných aktivít automatizovať. Inbound je metóda, pri ktorej sa do povedomia potenciálnych zákazníkov dostávate nenúteným spôsobom. Vytvárate kvalitný obsah, ktorým ľudom pomáhate pri ich rozhodovaní. Sofistikovanými metódami zbierate a vyhodnocujete informácie o potenciálnych zákazníkoch a spoznávate ich nákupné správanie. Postupne sa stávate uznávaným odborníkom vo Vašom obore a keď Vaši potencionálni zákazníci dospejú do fázy nákupneho rozhodovania, radi vás nájdu sami. Ponúkané služby a workshopy: - Biznis Analýza - Webdizajn a UX - Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) - Vytváranie obsahu - Online kampane (PPC) - Email marketing - Automatizácia marketingu

Tem algo a dizer?

Chegou a hora de deixar uma avaliação sobre Huxley Nice Agency

Oops something went wrong. Please clear your cache try again.

Por que eu preciso me conectar ao LinkedIn?

Quando você se conecta ao LinkedIn antes de deixar uma avaliação, podemos confirmar que você é um ser humano real disposto a deixar uma avaliação útil e relevante.

Ao enviar sua avaliação, você confirma que: (1) leu e concorda com as Diretrizes para avaliação e com os Termos de uso do diretório e (2) esta avaliação está em conformidade com estes termos.

Deixe uma avaliação

50

1000

Please do not close this window.
Your review may take a minute or more to post.
Loading Spinner

Avaliação enviada. Obrigado.