Marketingo Valdymas

Marketingo Valdymas

Vilnius

Acesse o site

Acesse o site da agência para saber como eles podem ajudar a elevar o nível das suas estratégias de marketing e vendas.

Contate o parceiro

Sobre Marketingo Valdymas

„MARKETINGO VALDYMAS“ – tai ko gero pirmoji ir didžiausia marketingo bei viešųjų ryšių freelancerius vienijanti agentūra, susibūrusi bendram tikslui – dirbti komandoje ir išpildyti savo klientų lūkesčius bei tarpusavyje dalintis savo patirtimi ir žiniomis. Vizija – būti neatsiejama savo klientų verslo dalimi. Misija – padėti net mažiausioms įmonėms būti pelningomis, užauginti Jų verslą. Stiprybės: patirtis, komandinė dvasia, kompetencija, racionalumas, nešališkumas, objektyvumas, konfidencialumas. Mūsų pagrindinė funkcija – marketingo pagalba padidinti Jūsų pardavimus, suformuoti Jūsų įmonės įvaizdį rinkoje, optimizuojant Jūsų kaštus ir visą tai gauti iš vienų rankų. Tai ne tik konsultacijos ar patarimai, tai realūs darbai, kuriuos Jums atliksime, siekdami Jūsų tikslų. „MARKETINGO VALDYMAS“ teikia tiek atskiras marketingo paslaugas, tiek sukomplektuotas, pagal Jūsų poreikius ar mūsų rekomenduojamus marketingo paslaugų paketus.

Tem algo a dizer?

Chegou a hora de deixar uma avaliação sobre Marketingo Valdymas

Oops something went wrong. Please clear your cache try again.

Por que eu preciso me conectar ao LinkedIn?

Quando você se conecta ao LinkedIn antes de deixar uma avaliação, podemos confirmar que você é um ser humano real disposto a deixar uma avaliação útil e relevante.

Ao enviar sua avaliação, você confirma que: (1) leu e concorda com as Diretrizes para avaliação e com os Termos de uso do diretório e (2) esta avaliação está em conformidade com estes termos.

Deixe uma avaliação

50

1000

Please do not close this window.
Your review may take a minute or more to post.
Loading Spinner

Avaliação enviada. Obrigado.